3 Days Hi Lo

3 Days Hi Lo

10061
0
SHARE

Real author:

dXerof

This indicator draws support & resistance lines based on High and Low of a daily candle three days ago.

3dayshilo

Treguesit MT4 – Shkarko Udhëzime

3 Days Hi Lo is a Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

3 Days Hi Lo provides for an opportunity to detect various peculiarities and patterns in price dynamics which are invisible to the naked eye.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

Si për të instaluar 3 Days Hi Lo.mq4?

 • Shkarko 3 Days Hi Lo.mq4
 • Kopje 3 Days Hi Lo.mq4 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click mbi 3 Days Hi Lo.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Tregues 3 Days Hi Lo.mq4 is available on your Chart

Si të hiqni 3 Days Hi Lo.mq4 from your Metatrader 4 Tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini
XM-no-depozitë bonus-

Treguesit MT4 Download poshtë:

SHARE
Previous articleAfatet kohore - tregues
Artikulli tjetërVrull

NUK KA KOMENTE

Lini një përgjigje