Auto Fibo – tregues për Metatrader 4

Auto Fibo – tregues për Metatrader 4

8177
0
SHARE

Designed to automatically plot Fibonacci levels on charts in real time based upon the zig zag values.

This indicator is designed to draw a Fibonacci retracement, using as a basis the ZigZag indicator.

Treguesit MT4 – Shkarko Udhëzime

Auto Fibo – tregues për Metatrader 4 është një Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

Auto Fibo – tregues për Metatrader 4 parashikon një mundësi për të zbuluar veçoritë e ndryshme dhe modelet në dinamikën e çmimeve të cilat janë të padukshme për syrin e lirë.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install Auto Fibo – tregues për Metatrader 4.mq4?

 • Download Auto Fibo – tregues për Metatrader 4.mq4
 • Copy Auto Fibo – tregues për Metatrader 4.mq4 për Metatrader dosjen tuaj / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click on Auto Fibo – tregues për Metatrader 4.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator Auto Fibo – tregues për Metatrader 4.mq4 është në dispozicion në kartelën tuaj

How to remove Auto Fibo – tregues për 4.mq4 Metatrader nga Metatrader tuaj 4 Tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

XM-no-depozitë bonus-
Treguesit MT4 Download poshtë:

Auto Fibo – tregues për Metatrader 4

NUK KA KOMENTE

Lini një përgjigje