BB_Support_Up – tregues

BB_Support_Up – tregues

4014
0
SHARE

TimeFrame from M1 to H4

Indicator will automatically show BB from next three TimeFrames

Treguesit MT4 – Shkarko Udhëzime

BB_Support_Upindicator is a Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

BB_Support_Upindicator provides for an opportunity to detect various peculiarities and patterns in price dynamics which are invisible to the naked eye.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install BB_Support_Upindicator.mq4?

 • Download BB_Support_Upindicator.mq4
 • Copy BB_Support_Upindicator.mq4 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click on BB_Support_Upindicator.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator BB_Support_Upindicator.mq4 is available on your Chart

How to remove BB_Support_Upindicator.mq4 from your Metatrader 4 Tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini
XM-no-depozitë bonus-

Treguesit MT4 Download poshtë:

BB_Support_Up – tregues

NUK KA KOMENTE

Lini një përgjigje