Candles Ratio – tregues

Candles Ratio – tregues

4522
0
SHARE

PeriodCNcount compared candles.

Translated from Russian by MetaQuotes Software Corp.
Original codehttps://www.mql5.com/ru/code/9721

Treguesit MT4 – Shkarko Udhëzime

Candles Ratioindicator is a Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

Candles Ratioindicator provides for an opportunity to detect various peculiarities and patterns in price dynamics which are invisible to the naked eye.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install Candles Ratioindicator.mq4?

 • Download Candles Ratioindicator.mq4
 • Copy Candles Ratioindicator.mq4 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click on Candles Ratioindicator.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator Candles Ratioindicator.mq4 is available on your Chart

How to remove Candles Ratioindicator.mq4 from your Metatrader 4 Tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini
XM-no-depozitë bonus-

Treguesit MT4 Download poshtë:

Candles Ratio – tregues

NUK KA KOMENTE

Lini një përgjigje