ChannelBalance – tregues

ChannelBalance – tregues

4616
0
SHARE

Author:

(c) 2010 Shon Shampain for Zen Cows Go Muhttp://www.zencowsgomu.com/.

This indicator is based upon the Channels indicator. It calculates, percentagewise, whether price action is towards the top or bottom of the channel.

Treguesit MT4 – Shkarko Udhëzime

ChannelBalanceindicator is a Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

ChannelBalanceindicator provides for an opportunity to detect various peculiarities and patterns in price dynamics which are invisible to the naked eye.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install ChannelBalanceindicator.mq4?

 • Download ChannelBalanceindicator.mq4
 • Copy ChannelBalanceindicator.mq4 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click on ChannelBalanceindicator.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator ChannelBalanceindicator.mq4 is available on your Chart

How to remove ChannelBalanceindicator.mq4 from your Metatrader 4 Tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini
XM-no-depozitë bonus-

Treguesit MT4 Download poshtë:

ChannelBalance – tregues

NUK KA KOMENTE

Lini një përgjigje