Channels – tregues

Channels – tregues

3883
0
SHARE

Author:

(c) 2010 Shon Shampain for Zen Cows Go Muhttp://www.zencowsgomu.com/.

Channels calculates the high / low channel in which price action has been moving. The number of candles is considered is a parameter. This indicator is a precursor to the ChannelBalance indicator.

Treguesit MT4 – Shkarko Udhëzime

Channelsindicator is a Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

Channelsindicator provides for an opportunity to detect various peculiarities and patterns in price dynamics which are invisible to the naked eye.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install Channelsindicator.mq4?

 • Download Channelsindicator.mq4
 • Copy Channelsindicator.mq4 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click on Channelsindicator.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator Channelsindicator.mq4 is available on your Chart

How to remove Channelsindicator.mq4 from your Metatrader 4 Tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini
XM-no-depozitë bonus-

Treguesit MT4 Download poshtë:

Channels – tregues

NUK KA KOMENTE

Lini një përgjigje