Clock – tregues

Clock – tregues

9027
0
SHARE

The object, the time is displayed in, can be dislocated at any point of the chart. The only external variable is theTextColor, it specifies the color of the text.

Treguesit MT4 – Shkarko Udhëzime

Clockindicator is a Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

Clockindicator provides for an opportunity to detect various peculiarities and patterns in price dynamics which are invisible to the naked eye.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install Clockindicator.mq4?

 • Download Clockindicator.mq4
 • Copy Clockindicator.mq4 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click on Clockindicator.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator Clockindicator.mq4 is available on your Chart

How to remove Clockindicator.mq4 from your Metatrader 4 Tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini
XM-no-depozitë bonus-

Treguesit MT4 Download poshtë:

Clock – tregues

SHARE
Previous articleTrix - tregues
Artikulli tjetërTrand - tregues

NUK KA KOMENTE

Lini një përgjigje