Treguesi i indekset e monedhës – tregues për Metatrader 4

Treguesi i indekset e monedhës – tregues për Metatrader 4

8032
0
SHARE

Komplote indekset e të gjitha monedhat kryesore, duke treguar në një forcë të vetme shikim dhe drejtimin e secilit prej diploma për të identifikuar mundësitë tregtare.

The Indexes_v7L indicator calculates the indices of 8 major currencies. All 8 indices will be displayed in one window. Është e mundur për të mundësuar zbulimin automatik të palë të monedhës kur bashkëngjitur në një tabelë, dhe prodhimi i indeksit korresponduese. Calculation of CCI, RSI, Vrull, MACD dhe stochastic based on the currency indices, and also application of Duke mesataret. Treguesi tregon rritjen / uljen e çmimit të monedhës si një përqindje e disa vlera fillestare e përcaktuar si 100% relative në shportën monedhës. Avantazhi i pamohueshëm i treguesit është aftësia për të parë të gjithë tregun në të njëjtën kohë pa switching Listat.

All versions of the indicators require only 7 currency pairs: AUDUSD, EURUSD, GBPUSD, NZDUSD, USDCAD, USDCHF, USDJPY.

Treguesit MT4 – Shkarko Udhëzime

Treguesi i indekset e monedhës – tregues për Metatrader 4 është një Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

Treguesi i indekset e monedhës – tregues për Metatrader 4 parashikon një mundësi për të zbuluar veçoritë e ndryshme dhe modelet në dinamikën e çmimeve të cilat janë të padukshme për syrin e lirë.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

Si për të instaluar tregues treguesve të monedhës – tregues për Metatrader 4.mq4?

 • Shkarko The tregues treguesve të monedhës – tregues për Metatrader 4.mq4
 • Kopjoni tregues treguesve të monedhës – tregues për Metatrader 4.mq4 për Metatrader dosjen tuaj / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click mbi tregues indekset e monedhës – tregues për Metatrader 4.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Treguesi Treguesi i indekset e monedhës – tregues për Metatrader 4.mq4 është në dispozicion në kartelën tuaj

Si për të hequr tregues treguesve të monedhës – tregues për 4.mq4 Metatrader nga Metatrader tuaj 4 Tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

XM-no-depozitë bonus-
Treguesit MT4 Download poshtë:

Treguesi i indekset e monedhës – tregues për Metatrader 4

NUK KA KOMENTE

Lini një përgjigje