Doji Candle Detection

Doji Candle Detection

20271
0
SHARE

Doji candle histogram detector with alert & email notfication.

This is an indicator for chart pattern detection, can detect DOJI candle and draw histogram, with alert message, works for all time frames.
 

Treguesit MT4 – Shkarko Udhëzime

Doji Candle Detection is a Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

Doji Candle Detection provides for an opportunity to detect various peculiarities and patterns in price dynamics which are invisible to the naked eye.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install Doji Candle Detection.mq4?

 • Download Doji Candle Detection.mq4
 • Copy Doji Candle Detection.mq4 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click on Doji Candle Detection.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator Doji Candle Detection.mq4 is available on your Chart

How to remove Doji Candle Detection.mq4 from your Metatrader 4 Tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Download Metatrader 4 Platforma Trading:

 • falas $30 Për të filluar tregtare Menjëherë
 • No Depozitave Required
 • Kreditohet automatikisht në llogarinë tuaj
 • Nuk Kushtet e fshehur

XM-no-depozitë bonus-
Treguesit MT4 Download poshtë:
Doji Candle Detection

SHARE
Previous articleArbitrage
Artikulli tjetëriClock Mod1

NUK KA KOMENTE

Lini një përgjigje