FX Fish

FX Fish

8605
0
SHARE

Author: Kiko Segui.

The unique FX_FISH indicator is widely used by the Western experts to trade in the foreign exchange market, stock market, and others. It is an autonomous trading system. Crossing of the zero line will be the signal for buying/selling the selected currency pair. It works on all timeframes, but it is recommended to use the higher ones, like H4. The indicator predicts the beginning and end of a trend with 90% accuracy.

Treguesit MT4 – Shkarko Udhëzime

FX Fish is a Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

FX Fish provides for an opportunity to detect various peculiarities and patterns in price dynamics which are invisible to the naked eye.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install FX Fish.mq4?

 • Download FX Fish.mq4
 • Copy FX Fish.mq4 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click on FX Fish.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator FX Fish.mq4 is available on your Chart

How to remove FX Fish.mq4 from your Metatrader 4 Tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini
XM-no-depozitë bonus-

Treguesit MT4 Download poshtë:

SHARE
Previous articleSATL
Artikulli tjetërPCCI

NUK KA KOMENTE

Lini një përgjigje