brenda Bar – tregues

brenda Bar – tregues

7802
0
SHARE

Treguesi përcakton bar brenda dhe shënon saj High / Low. Ajo është komplotuar bazohet në qirinj të mbyllura (nuk shlyen). E identifikuara brenda bar mund të shfaqet në periudha më të vogla. Ju mund të caktojë një afat më të lartë (për të kërkuar për bar brenda) dhe analizuar në një të vogël.

Parametrat tregues

 • Periudha të gjeni brenda Bar - periudhën për të kërkuar për bar brenda. Nëse një periudhe të caktuar është vendosur, Kërkimi do të kryhet në atë periudhë.
brenda Bar
Inner Bar

Treguesit MT4 – Shkarko Udhëzime

brenda Bar – indicator is a Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

brenda Bar – indicator provides for an opportunity to detect various peculiarities and patterns in price dynamics which are invisible to the naked eye.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

Si për të instaluar Inside Bar – indicator.mq4?

 • Shkarko Inside Bar – indicator.mq4
 • Copy Brenda Bar – indicator.mq4 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click mbi Inside Bar – indicator.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Treguesi Brenda Bar – indicator.mq4 is available on your Chart

Si për të hequr Inside Bar – indicator.mq4 from your Metatrader 4 Tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini
XM-no-depozitë bonus-

Treguesit MT4 Download poshtë:

NUK KA KOMENTE

Lini një përgjigje