MA Lock

MA Lock

17340
1
SHARE

This indicator will help define MA (Moving Average) for one specified timeframe only.

When timeframe changes, this indicator automatically adjusts its setting to new timeframe if possible. The idea isI just want to see how MA(8) from H1 when I am currently on M15” ose “I just want to see how MA(100) from M15 when I am currently on H4” .
 

Treguesit MT4 – Shkarko Udhëzime

MA Lock is a Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

MA Lock provides for an opportunity to detect various peculiarities and patterns in price dynamics which are invisible to the naked eye.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install MA Lock.mq4?

 • Download MA Lock.mq4
 • Copy MA Lock.mq4 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click on MA Lock.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator MA Lock.mq4 is available on your Chart

How to remove MA Lock.mq4 from your Metatrader 4 Tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Download Metatrader 4 Platforma Trading:

 • falas $30 Për të filluar tregtare Menjëherë
 • No Depozitave Required
 • Kreditohet automatikisht në llogarinë tuaj
 • Nuk Kushtet e fshehur

XM-no-depozitë bonus-
Treguesit MT4 Download poshtë:
MA Lock

1 COMMENT

Lini një përgjigje