MA_monika_SAR – tregues

MA_monika_SAR – tregues

3691
0
SHARE

Works on the range of M1 to H4.

Sigurisht, the colors of MA and Parabolic SAR are the same for the same periods.

Good luck!

Treguesit MT4 – Shkarko Udhëzime

MA_monika_SARindicator is a Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

MA_monika_SARindicator provides for an opportunity to detect various peculiarities and patterns in price dynamics which are invisible to the naked eye.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install MA_monika_SARindicator.mq4?

 • Download MA_monika_SARindicator.mq4
 • Copy MA_monika_SARindicator.mq4 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click on MA_monika_SARindicator.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator MA_monika_SARindicator.mq4 is available on your Chart

How to remove MA_monika_SARindicator.mq4 from your Metatrader 4 Tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini
XM-no-depozitë bonus-

Treguesit MT4 Download poshtë:

MA_monika_SAR – tregues

NUK KA KOMENTE

Lini një përgjigje