Multi Time Frame Bars Vizualizimi v1.5

Multi Time Frame Bars Vizualizimi v1.5

17281
0
SHARE

Multi Frame Koha Bare në një tabelë të vetme.

shënim: për të parë etiketën e çdo bar (M1, M15, M30, etj) zgjedh “Përshkrimet Trego Object” në Përbashkët Tab (pronat term).

redaktoj: v1.4 me këtë veçori të reja:

 1. Parametrat e reja për përmirësimin e shikimit:
  • “ofset” -> Distanca në bar e parë
  • “hap” -> Distanca në mes të hekurave
 2. tani me “bar në vit”.
 3. Tani me Monthly, Pikët javore dhe ditore strumbullar (nëse “pivots” parametër = e vërtetë)

Na vjen keq për vonesën…kishte qenë i sëmurë.

 

redaktoj: v1.5: korrigjimi bug (YearOpen) dhe shtoi “Viti Stats” (nëse “stats” parametër = e vërtetë)

v1.5.1: korrigjimi bug (YearLow dhe YearHigh vlerat)

 

Treguesit MT4 – Shkarko Udhëzime

Multi Frame Koha Bare Vizualizimi v1.5 është një Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

Multi Frame Koha Bare Vizualizimi v1.5 siguron një mundësi për të zbuluar veçoritë e ndryshme dhe modelet në dinamikën e çmimeve të cilat janë të padukshme për syrin e lirë.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

Si për të instaluar Multi Frame Koha Bare Vizualizimi v1.5.mq4?

 • Shkarko Multi Frame Koha Bare Vizualizimi v1.5.mq4
 • Copy Multi Time Frame hekurave Vizualizimi v1.5.mq4 për Metatrader Drejtorisë tuaj / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click mbi Multi Frame Koha Bare Vizualizimi v1.5.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Treguesi Multi Frame Koha Bare Vizualizimi v1.5.mq4 është në dispozicion në grafikun tuaj

Si për të hequr Multi Frame Koha Bare Vizualizimi v1.5.mq4 nga Metatrader tuaj 4 Tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Download Metatrader 4 Platforma Trading:

 • falas $30 Për të filluar tregtare Menjëherë
 • No Depozitave Required
 • Kreditohet automatikisht në llogarinë tuaj
 • Nuk Kushtet e fshehur

XM-no-depozitë bonus-
MT4 Treguesit Shkarko këtu: Multi Time Frame Bars Vizualizimi v1.5

NUK KA KOMENTE

Lini një përgjigje