PairsIndex

PairsIndex

11817
0
SHARE

PairsIndex indicator shows the price index of 7 currencies dealing with 7 currency pairs, generating the index of the 7 x 7 = 49 currency pairs.

In addition, PairsIndex indicator also presents the trend that occurred in each time frame, based on calculations of the MACD indicator. Also, it gives suggestions to BUY or SELL or WAIT which are calculated based on the Moving Average, CCI and OSMA.
 

Treguesit MT4 – Shkarko Udhëzime

PairsIndex is a Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

PairsIndex provides for an opportunity to detect various peculiarities and patterns in price dynamics which are invisible to the naked eye.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install PairsIndex.mq4?

 • Download PairsIndex.mq4
 • Copy PairsIndex.mq4 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click on PairsIndex.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator PairsIndex.mq4 is available on your Chart

How to remove PairsIndex.mq4 from your Metatrader 4 Tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Download Metatrader 4 Platforma Trading:

 • falas $30 Për të filluar tregtare Menjëherë
 • No Depozitave Required
 • Kreditohet automatikisht në llogarinë tuaj
 • Nuk Kushtet e fshehur

XM-no-depozitë bonus-
Treguesit MT4 Download poshtë:
PairsIndex

SHARE
Previous articlePrimeLevelsBlack
Artikulli tjetërLinear Momentum

NUK KA KOMENTE

Lini një përgjigje