Sinjalet

Sinjalet

23506
0
SHARE

Autor: Nick Bilak

Një zgjidhje për ata që nuk mund t'i kushtojnë shumë kohë analizës së situatës aktuale në tregun Forex dhe marrjes së vendimeve korrekte dhe të sigurta.

Treguesit MT4 – Shkarko Udhëzime

Signals është një Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

Sinjalet sigurojnë një mundësi për të zbuluar veçori dhe modele të ndryshme në dinamikën e çmimeve të cilat janë të padukshme për syrin e lirë.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

Si të instaloni Signals.mq4?

 • Shkarkoni Sinjalet.mq4
 • Kopjoni Signals.mq4 në Drejtorinë tuaj të Metatrader / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Klikoni me të djathtën në Signals.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Treguesi Signals.mq4 është i disponueshëm në Grafikun tuaj

Si të hiqni Signals.mq4 nga Metatrader-i juaj 4 Tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini
XM-no-depozitë bonus-

Treguesit MT4 Download poshtë:

SHARE
Previous articleKoha 1
Artikulli tjetërDiapazoni

NUK KA KOMENTE

Lini një përgjigje