Treguesi i Zarfit të Zgjuar

Treguesi i Zarfit të Zgjuar

5338
0
SHARE

Përshkrim:

Treguesi i Zarfit të Zgjuar

You may change the input parameters:

 • Hap (nga default 0.02),
 • Maksimumi (nga default 0.2),
 • MaShift (nga default 0)

imazh:

Klon për metatrader4 e “Zarf i zgjuar – Vrapimi larg nga trendi” tregues nga alexgrover nga tradingview

Treguesit MT4 – Shkarko Udhëzime

Smart Envelope Indicator is a Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

Smart Envelope Indicator provides for an opportunity to detect various peculiarities and patterns in price dynamics which are invisible to the naked eye.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install Smart Envelope Indicator.mq4?

 • Download Smart Envelope Indicator.mq4
 • Copy Smart Envelope Indicator.mq4 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click on Smart Envelope Indicator.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator Smart Envelope Indicator.mq4 is available on your Chart

How to remove Smart Envelope Indicator.mq4 from your Metatrader 4 Tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini
XM-no-depozitë bonus-

Treguesit MT4 Download poshtë:

NUK KA KOMENTE

Lini një përgjigje