Stream

Stream

14941
0
SHARE

The indicator marks the bars, the size of which exceeds the value specified in the settings. The body of the bar, the opening price and the closing price of the bar are taken into account.

Description of the indicator settings:

 • Bars_Size — the minimum bar size in points.
bar size

Treguesit MT4 – Shkarko Udhëzime

Stream is a Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

Stream provides for an opportunity to detect various peculiarities and patterns in price dynamics which are invisible to the naked eye.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install Stream.mq4?

 • Download Stream.mq4
 • Copy Stream.mq4 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click on Stream.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator Stream.mq4 is available on your Chart

How to remove Stream.mq4 from your Metatrader 4 Tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini
XM-no-depozitë bonus-

Treguesit MT4 Download poshtë:

SHARE
Previous articlePattern
Artikulli tjetërDots

NUK KA KOMENTE

Lini një përgjigje