Trinity-Impulse – tregues

Trinity-Impulse – tregues

3884
0
SHARE

The zero values characterizes the Flat trend. V-shaped pulse indicates the entrance to the opposite direction. U-shaped ilpulsentry in the same direction.

Treguesit MT4 – Shkarko Udhëzime

Trinity-Impulseindicator is a Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

Trinity-Impulseindicator provides for an opportunity to detect various peculiarities and patterns in price dynamics which are invisible to the naked eye.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install Trinity-Impulseindicator.mq4?

 • Download Trinity-Impulseindicator.mq4
 • Copy Trinity-Impulseindicator.mq4 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click on Trinity-Impulseindicator.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator Trinity-Impulseindicator.mq4 is available on your Chart

How to remove Trinity-Impulseindicator.mq4 from your Metatrader 4 Tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini
XM-no-depozitë bonus-

Treguesit MT4 Download poshtë:

Trinity-Impulse – tregues

NUK KA KOMENTE

Lini një përgjigje