ZigZag Arrow

ZigZag Arrow

18877
0
SHARE

ZigZag Arrow indicator is based on a built-in ZigZag indicator that replaces the Line Section with Arrow.
 

Treguesit MT4 – Shkarko Udhëzime

ZigZag Arrow is a Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

ZigZag Arrow provides for an opportunity to detect various peculiarities and patterns in price dynamics which are invisible to the naked eye.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install ZigZag Arrow.mq4?

 • Download ZigZag Arrow.mq4
 • Copy ZigZag Arrow.mq4 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click on ZigZag Arrow.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator ZigZag Arrow.mq4 is available on your Chart

How to remove ZigZag Arrow.mq4 from your Metatrader 4 Tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Download Metatrader 4 Platforma Trading:

 • falas $30 Për të filluar tregtare Menjëherë
 • No Depozitave Required
 • Kreditohet automatikisht në llogarinë tuaj
 • Nuk Kushtet e fshehur

XM-no-depozitë bonus-
Treguesit MT4 Download poshtë:
ZigZag Arrow

SHARE
Previous articleAtrRange
Artikulli tjetërRealValueExtended

NUK KA KOMENTE

Lini një përgjigje