MetaTrader 4

MetaTrader 4

11331
0
SHARE

iCCC-adv

Treguesit MT4 – Shkarko Udhëzime

MetaTrader 4 është një Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

MetaTrader 4 parashikon një mundësi për të zbuluar veçoritë e ndryshme dhe modelet në dinamikën e çmimeve të cilat janë të padukshme për syrin e lirë.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install MetaTrader 4.mq4?

 • Download MetaTrader 4.mq4
 • Copy MetaTrader 4.mq4 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click on MetaTrader 4.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator MetaTrader 4.mq4 is available on your Chart

How to remove MetaTrader 4.mq4 from your Metatrader 4 Tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini
XM-no-depozitë bonus-

Treguesit MT4 Download poshtë:

NUK KA KOMENTE

Lini një përgjigje