STALIN – tregues

STALIN – tregues

10647
0
SHARE

The Buy/Sell signals of the indicator are based on crossover of two Moving Averages (MA) with different periods.

The indicator has the following features:

1. Filter, based on RSI (Index Forca Relative) tregues.

2. Movement confirmation filter.

3. Flat movement filter.

The checks are based on the 1st bar (completed).

Treguesit MT4 – Shkarko Udhëzime

STALINindicator is a Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

STALINindicator provides for an opportunity to detect various peculiarities and patterns in price dynamics which are invisible to the naked eye.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install STALINindicator.mq4?

 • Download STALINindicator.mq4
 • Copy STALINindicator.mq4 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click on STALINindicator.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator STALINindicator.mq4 is available on your Chart

How to remove STALINindicator.mq4 from your Metatrader 4 Tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini
XM-no-depozitë bonus-

Treguesit MT4 Download poshtë:

STALIN – tregues

NUK KA KOMENTE

Lini një përgjigje