T3.Lnx – tregues

T3.Lnx – tregues

15572
0
SHARE

Indicator T3.Lnx. It uses signalsHeiken Ashi.

For the indicator to work, you should place files T3Series.mqh and PriceSeries.mqh into directory MetaTraderexpertsinclude.

Heiken Ashi#.mq4 should be placed in directory MetaTraderindicators.

Kontributet:

T3Period= 14; // averaging period of T3Bollinger Bands
MA_method=0; // averaging method
MA_Smooth=20; // smoothing depth of the obtained Moving Averages
Bands_Smooth=20; // smoothing depth of the obtained Bollinger Bands
Smooth_Curvature=100; // smoothing parameter ranging from -100 në +100; it affects the transition quality
Bands_Shift=0; // indicator’s shift along the time axis
Input_Price_Customs=0; // selecting prices the indicator is calculated on

Treguesit MT4 – Shkarko Udhëzime

T3.Lnxindicator is a Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

T3.Lnxindicator provides for an opportunity to detect various peculiarities and patterns in price dynamics which are invisible to the naked eye.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install T3.Lnxindicator.mq4?

 • Download T3.Lnxindicator.mq4
 • Copy T3.Lnxindicator.mq4 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click on T3.Lnxindicator.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator T3.Lnxindicator.mq4 is available on your Chart

How to remove T3.Lnxindicator.mq4 from your Metatrader 4 Tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini
XM-no-depozitë bonus-

Treguesit MT4 Download poshtë:

T3.Lnx – tregues

NUK KA KOMENTE

Lini një përgjigje