Koha 1

Koha 1

13918
0
SHARE

The idea of this indicator is quite simple: draw lines to remember the current phase of the market and whorulesthe market.

Below are the different session times (Asian, European, American) or different phases of these sessions.

These indicators can be easily customized.

Treguesit MT4 – Shkarko Udhëzime

Koha 1 është një Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

Koha 1 parashikon një mundësi për të zbuluar veçoritë e ndryshme dhe modelet në dinamikën e çmimeve të cilat janë të padukshme për syrin e lirë.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install Time 1.mq4?

 • Download Time 1.mq4
 • Copy Time 1.mq4 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click on Time 1.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator Time 1.mq4 is available on your Chart

How to remove Time 1.mq4 from your Metatrader 4 Tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini
XM-no-depozitë bonus-

Treguesit MT4 Download poshtë:

SHARE
Previous articlePCCI
Artikulli tjetërSinjalet

NUK KA KOMENTE

Lini një përgjigje