Trand – tregues

Trand – tregues

9592
0
SHARE

The Trand indicator can be used to enter/exit the market. The red line shows the directivity of the movement, the green one shows the trend. The growing green line shows that the movement is directional, the movement of the green line downward or sideward means the correction or the flat.

Treguesit MT4 – Shkarko Udhëzime

Trand – indicator is a Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

Trand – indicator provides for an opportunity to detect various peculiarities and patterns in price dynamics which are invisible to the naked eye.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install Trandindicator.mq4?

 • Download Trandindicator.mq4
 • Copy Trandindicator.mq4 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click on Trandindicator.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator Trandindicator.mq4 is available on your Chart

How to remove Trandindicator.mq4 from your Metatrader 4 Tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini
XM-no-depozitë bonus-

Treguesit MT4 Download poshtë:

Trand – tregues

SHARE
Previous articleSpectr - tregues
Artikulli tjetërMoR - tregues

NUK KA KOMENTE

Lini një përgjigje