WaveMTF – tregues për Metatrader 4

WaveMTF – tregues për Metatrader 4

442
0
SHARE

Indicator WaveMTF Bull and Bear System with Signal and Alert for MetaTrader 4 with options to display signal on the chart.

with Signal and Alert, email alert, Push Notification and option to display trader info and signal.

Hopefully useful for fellow traders.

Update_01: 2019/02/23 ~ Remove any of bugs and error, and the not used code.

Update version 2.00 ~ Fix buffers error

MT4 Indicators – Download Instructions

WaveMTF is a Metatrader 4 (MT4) indicator and the essence of the forex indicator is to transform the accumulated history data.Subway provides for an opportunity to detect various peculiarities and patterns in price dynamics which are invisible to the naked eye.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install the software?

 • Download the mq4 file from the zip file.
 • Copy the mq4 file to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Search “Custom Indicators” in your Navigator mostly left in your Metatrader Client
 • Right click on the mq4 file.
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator should be available on your Chart

How to remove tim.mq4 from your Metatrader 4 Tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Indicators list”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Treguesit MT4 Download poshtë:

WaveMTF – tregues për Metatrader 4

NUK KA KOMENTE

Lini një përgjigje